BOE نمایشگرهای اولد تا ۱۵ اینچ را برای آیپدهای آینده تولید خواهد کرد

BOE نمایشگرهای اولد تا ۱۵ اینچ را برای آیپدهای آینده تولید خواهد کرد

بر‌ اساس گفته‌ی وب‌سایت کره‌ای The Elec، شرکت BOE که یکی از تأمین‌کنندگان اپل محسوب می‌شود، اخیراً به‌منظور تولید نمایشگرهای اولد بزرگ‌تر برای دستگاه‌های بزرگ‌تر از گوشی‌های هوشمند ازجمله تبلت‌ها و رایانه‌ها، یکی از کارخانه‌های خود را در چین به کارخانه‌ی تولید نمایشگرهای بزرگ تبدیل کرده است.

به گزارش مک‌رومرز، وب‌سایت The Elec مدعی شده که BOE احتمالاً پس از تبدیل شدن به تأمین‌کننده‌ی نمایشگرهای آیفون ۱۳ در سال گذشته، قصد دارد صفحه‌نمایش‌های اولد را برای آیپدهای آینده عرضه کند. کارخانه‌ی تغییر کاربری داده‌شده‌ی این شرکت قادر است پنل‌های اولد را تا ابعاد ۱۵ اینچ تولید کند، اما باید دید آیا آیپدهای بعدی اپل در مدل ۱۵ اینچی عرضه خواهند شد یا خیر. مارک گورمن از بلومبرگ در ژوئن ۲۰۲۱ گفت که اپل در‌ حال بررسی ایده‌ی تولید آیپدهایی با نمایشگر بزرگ‌تر است، اما وی به این مورد هم اشاره کرد که عرضه‌ی این آیپدهای بزرگ احتمالاً چند سال طول خواهد کشید.

وب‌سایت The Elec همچنین اعلام کرده که کارخانه‌ی BOE می‌تواند نمایشگرهای اولد را با سطح روشنایی بالاتر برای آیپدهای آینده تولید کند. با‌ این‌‌ حال، باید دید آیا BOE در تجاری‌سازی این پنل‌ها موفق خواهد بود یا خیر، زیرا ساخت چنین نمایشگرهایی در تعداد بالا، پیچیدگی‌های زیادی دارد.